Hakkımızda

.

TRDriver.com VIP Havalimanı Transferi, Şöförlü Araç Kiralama

Hakkımızda

2004 yılında araç kiralama ve araç takip sistemleri alanında faaliyet göstermek maksadı ile Emircan markası altında Ankara merkezli olarak faaliyetlerine başlayan grubumuz kuruluşundan itibaren kalitesinden ve dürüst hizmet anlayışından ödün vermeyerek her geçen yıl artan bir büyüme ivmesi yakalamayı başarmıştır.

2009 yılında V.I.P. Şöförlü Araç kiralama faaliyetlerine başlayan grubumuz 2010 yılında bünyesine Efe Kurumsal markasını da katarak V.I.P Transfer Hizmetleri sektörün de kalite odaklı çalışmalarını artırmış,hizmet ağını Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya illeri ve tatil beldeleri olan Bodrum ve Dalamanı da kapsayan bir alanda genişleterek, sektörde hem araç kalitesi hem hizmet kalitesi olarak ilklere imza atmış ve V.I.P Havaalanı Transfer Hizmeti kavramına farklı bir bakış açısı getirmiştir.

Grubumuz Havaalanı V.I.P. Transfer Hizmetleri, Şoförlü Araç Kiralama Hizmetleri ve Filo Araç Kiralama Hizmetleri alanların da halen faaliyetlerine devam etmektedir. Grup firmalarımızı 2016 yılı itibariyle “TRDRIVER” markası altında toplamış bulunmakla birlikte;Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya’da başarmış olduğumuz sektördeki öncü ve kaliteli firma imajını Türkiye genelinde V.I.P. Havaalanı Transfer Hizmetleri alanında da yaygınlaştırmak ve “TRDRIVER” markasını bir Türkiye markası haline getirmek amacı ile faaliyetlerimize tüm hızıyla devam etmekteyiz.

“TR DRIVER” portföyündeki projeler tamamlandığında Türkiye Havaalanları V.I.P Transfer Hizmet Sektöründeki yerini daha da pekiştirecek ve sürdürülebilirbüyüme yolculuğunu daha da hızlandıracaktır.


İşte BİZİ SEÇMENİZ İÇİN BİRKAÇ NEDEN

+ 1000 Misafir

Bugüne kadar 1000'den fazla misafirimize en iyi standartlarda hizmet verdik.

+20000 Transfer

20000'den fazla transfer yaptık. 900,000 KM'den fazla yol katettik, yani dünyanın çevresini yaklaşık 22 defa dolaştık!

Puan Kazanın

Bizimle yapacağınız her transfer için puan kazanırsınız. Kattettiğiniz yol başına kazanacağınız puanları yeni transflerinizde kullanırsınız.

Eğitimli Sürücüler

Sürücülerimizin eğitimine ve temizliğine önem veriyoruz. Tüm sürücülerimiz İleri Sürüş Teknikleri eğitimini başarıyla bitirdi.

Araç İkramları

Araçlarımızda içecekler ve atıştırmalık ikramlar bulunur. Bunun yanında o an ihtiyaç duyabileceğiniz yardımcı araçlar da bulunur.

Lüks ve Temiz Araç Filosu

Tüm araçlarımızın periyodik bakımları tam ve zamanında yapılır. Araçlarımızı her an temiz tutmaya maksimum özen gösteririz.


Mİsafİrlerİmİz ne düşünüyor?

Aşağıda, bazı misafirlerimizin hizmetimiz hakkındaki düşüncelerini bulabilirsiniz.